Nuotr.:

Penktadienio vakarą ir vėl leidome krepšinio aikštelėje, šįkart tai buvo jau paskutiniosios šio sezono rungtynės - ASP taurės 2019 finalas, po kurio paaiškėjo stipriausia šio sezono komanda.
Rungtynėse vieni kitiems į atlapus kibo Pasvalio SM/PKKSC bei KK Draugai komandos, kova tiek prieš rungtynes buvo laukiama labai kieta, tiek ir pačios rungtynės tai įrodė, nė viena komanda nebuvo nusiteikusi atiduoti pergalės varžovams, nes šis trofėjus ne tik papuošė prizų lenktyną, tačiau ir leido iškovoti teisę dalyvauti tarptautinėse rungtynėse rudenį.
Pirmasis kėlinys prasidėjo kiek nervingai, o jį rezultatus 17-13 laimėjo KK Draugai, antrajame KK draugų komandos pranašumas tik išaugo ir šis kėlinys ir vėl laimėtas, o rezultatas prieš ilgąją pertrauką 37-26 KK Draugai komandos naudai.

Antrojoje rungtynių pusėje Pasvalio SM/PKKSC komandos atstovai žaidimą stipriai aplygino, tačiau pergalei to nepakako, galutinis rezultatas 72-58 KK Draugai komandos naudai.

Pasvalio SM/PKKSC: Justas Četkauskas (14 tšk.), Donatas Kasarauskas bei Sigitas Deksnys (po 10 tšk.)

KK Draugai: Tadas Sniceris (17 tšk.), Mantas Šulcas (15 tšk.), Vytautas Peleckas (14 tšk.)