Nuotr.: jukmedia
Nuotr. jukmedia

Sekmadienį, Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ arenoje įvyko  ,,Adorma Roletai-Jums'' lygos ir ,,Aukštaitijos Mediena" Įmonių lygos finalai.  Pasibaigus reguliariam sezonui, po atkrentamųjų kovų išaiškėjo, jog dėl pirmosios vietos ,,Aukštaitijos Mediena" Įmonių lygoje didžiojoje taurėje kausis  ,,Pasvalio SM/PKKSC" su ,,UAB „Emeko – ETC“, o  ,,Adorma Roletai-Jums''  lygoje  ,,KK Draugai'' prieš „Adorma – roletai Jums“ ekipą.  Abiejuose finaluose, šios komandos pademonstravo tai ką sugeba geriausiai ir kovojo iki pat paskutinių rungtynių sekundžių.  Įmonių lygoje stipriausiaisiais tapo  ,,UAB „Emeko – ETC“ , prieš varžovus laimėję tik dviejų taškų skirtumu 78:76 (29-20,6-15,24-23,17-20). Komandą link pergalės vedė Marius Grabskis, įmetęs 27 taškus ir surinkęs 33 naudingumo balus. Kitoje lygoje, „Adorma – roletai Jums“ komanda laimėjo pirmus tris kėlinius ( 20-17,20-15,23-13), puikų pasirodymą surengė Mantas Vaznonis, tačiau to nepakako tapti nugalėtojais. Didžioji taurė atiteko „KK draugai“ krepšininkams po tikro šou ketvirtajame kėlinyje 71:78. Didžiojoje taurėje ,,Aukštaitijos Mediena" Įmonių lygoje  dėl trečiosios vietos namo persivežė UAB „Kalnapilis – Tauro grupė“, o  ,,Adorma Roletai-Jums''  lygoje po atkaklios bei įtemptos kovos, bronzos medaliais bei taure galėjo džiaugtis „MBP Fortūna“. Komandos, kurios nepateko į turnyrus dėl didžiosios taurės, pasirodė mažųjų taurių finaluose. Pirmos vietos mažąją taurę laimėti  ,,Aukštaitijos Mediena"  Įmonių lygoje bandė „Policijos sporto klubas „Sakalas“ bei „Roquette Amilina“. „Policijos sporto klubas „Sakalas“ tą sėkmingai ir padaro 63:61. Prie pergalės svariai prisidėjo Gintautas Vyšniauskas, pelnęs 15 naudingumo balų ir Rolandas Mickevičius, atkovojęs 9 kamuolius bei atlikęs 5 rezultatyvus perdavimus.  ,,Adorma Roletai-Jums''  lygoje, finalas dėl mažosios taurės įvyko tarp “BC Jūsų Panevėžys“ ir „Romeogym“ ekipų. Su 21 taškų persvara „Romeogym“ įveikė varžovus. 55:76.  Dėl trečios vietos mažojoje taurėje į kovą stojo „Plius Minus“ bei AKM „Tėveliai“ krepšininkai. Rungtynių lyderiai jau buvo matomi sužaidus du kėlinius, kuomet „Plius Minus“ turėjo dešimties taškų pranašumą. Antroje važybų pusėje, Donato Skiočio vedami, įgijo dar didesnę persvarąĮmonių lygoje „Aukštaitijos Mediena“ trečiosios vietos medaliais pasipuošė ,,BC Ioco Packaging''.