Kelyje link finalų

2019-05-29 15:54
Nuotr.:

Gegužės 22 dieną, Skaistakalnio mokykloje, Aukštaitijos krepšinio lygoje Adorma – roletai Jums

taurei laimėti buvo sužaistos antrosios rungtynės tarp „KK draugai“ ir MBP „Fortūna“ ekipų.

Pirmoji rungtynių pusė buvo palankesnė „KK draugai“ krepšininkams. Jiems pirmas kėlinys

paženklintas atkovotais kamuoliais gynyboje, kur puikiai susitvarkė Benas Bakučionis ir Justas

Vasiliauskas. Pagirtina, kad per 10 minučių, „KK draugai“ prasižengė tik kartą ir po dviejų kėlinių

jie laimi rezultatu 43:21

Po ilgosios pertraukos ir Tado Kundelio tritaškių lietaus, trečiąjį kėlinį laimi „MBP Fortūna“ 16-23.

Vis dėlto „MBP Fortūna“ krepšininkams sėkmė ilgai nesišypsojo. Ketvirtajame kėlinyje padarytos

klaidos bei pramesti taškai komandai leido pelnyti tik 13 taškų. 18-13

Iki dviejų pergalių serijoje yra lygu 1:1. Kas patenka toliau išaiškės Birželio 3 dieną.

„KK draugai“ – Edvinas Vitonis, 18 taškų (8/11 dvitaškiai, 2/4 baudos metimai), Justas

Vasiliauskas (16 taškų, 12 atkovotų kamuolių) bei surinko 21 naudingumo balus.

„MBP Fortūna“ – Kęstutis Jokša, 17 taškų (4/6 dvitaškiai, 3/14 tritaškiai), Tadas Kundelis (1/2

dvitaškiai, 4/17 tritaškiai, 2/3 baudos metimai).

Dėl Aukštaitijos sporto projektų taurės kaunasi ir „BC IOCO PACKAGING“ bei Aukštaitijos

krepšinio mokyklos komanda „Tėveliai“

Pirmasis kėlinys ypač nesėkmingas buvo „BC IOCO PACKAGING“ komandai. Jiems pavyko

pelnyti tik 6 taškus (du pataikyti dvitaškiai, bei du baudos metimai). 6-15

Antrasis kėlinys sužaistas lygiai. 11-12, tačiau vis dar pirmavo Aukštaitijos KM „Tėveliai“ 17:27

Po dviejų kėlinių, abejoms komandoms gan sunkiai sekėsi žaisti. Tiek „BC IOCO PACKAGING“

tiek Aukštaitijos KM „Tėveliai prametė nemažai taškų, netrūko nesėkmingų atakų. Nors trečiąjį

kėlinį laimi „BC IOCO PACKAGING“ 11-8 jiems vis dar grėsė pavojus iškristi ir nebetęsti kovos

dėl taurės.

Prasidėjus paskutinėms rungtynių 10 minutėmis, buvo žaidžiama taškas į tašką. Galiausiai po itin

įtemptos kovos, paaiškėjo, jog į kitą etapą patenka Aukštaitijos KM „Tėveliai“ 40:47. Kitose

varžybose jie susitiks su Pasvalio SM/PKKSC komanda.

„BC IOCO PACKAGING“ – Karolis Jakutis, 16 taškų (5/6 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai), Artūras

Venckus, 14 taškų (4/8 dvitaškiai, 6/10 baudos metimai) ir Edvinas Jaškūnas (12 atkovotų

kamuolių).

Aukštaitijos KM „Tėveliai“ – Mindaugas Yčas, 16 taškų (5/11 dvitaškiai, 6/6 baudos metimai),

Andrius Augustinavičius (10 taškų, 9 atkovoti kamuoliai).

Įmonių lyga eina link pabaigos, tačiau dar liko nesužaistų varžybų. UAB „Dujotiekio statyba“

susirungė su Pasvalio SM/PKKSC.

Abi komandos startavo lygiai tačiau pirmajame kėlinyje UAB „Dujotiekio statyba“ buvo stipresni ir

įsiveržė į priekį. Pirmo kėlinio naudingiausiu tapo Nerijus Palionis, pelnęs 7 taškus savo komandai,

o iš tritaškių zonos vėl puikiai pasirodė Tadas Kundelis, pataikęs du tritaškius. Praėjus 10 minučių

nuo rungtynių pradžios, rezultatas 21-23 Pasvalio SM/PKKSC naudai.

Kaip ir pirmajame, antrajame kėlinyje vyravo įtampa. Į priekį padėti įsiveržti savo ekipai bandė

Pasvalio SM/PKKSC krepšininkas Donatas Kasarauskas, pataikęs 3 tritaškius. Įsiveržti nepavyko,

tačiau po dviejų kėlinių, nuo varžovų atsiliko tik vienu tašku. 39:38

Pasibaigus ilgajai pertraukai, Pasvalio SM/PKKSC komanda suprato, jog iki pergalės trūksta visai

nedaug. Susikaupę, susiorganizavę, trečiąjį kėlinį laimi 14-24

Ketvirtas kėlinys buvo panašus į trečiąjį. Su 23 taškų persvara 66:83 laimi Pasvalio SM/PKKSC.

Pasvalio SM/PKKSC – Donatas Kasarauskas – 26 taškai (6/6 dvitaškiai, 4/10 tritaškiai, 2/2 baudos

metimai) ir 32 naudingumo balai, Tautvydas Valantonis (14 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs

perdavimai).

UAB „Dujotiekio statyba“ – Nerijus Palionis, 19 taškų (7/14 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/4 baudos

metimai), Aurimas Pakštas, 18 taškų (8/13 dvitaškiai, 2/10 baudos metimai).