Nuotr.:

Vakar vakare, Aukštaitijos sporto projektų taurei laimėti, „Romeogym“ savo namų aikštelėje sužaidė varžybas su UAB „Emeko – ETC“.

Svečiai, žaisdami tik šešiese, iki paskutinės ketvirtojo kėlinio minutės priešinosi šeimininkams. Tiek pirmąjį, tiek antrąjį kėlinį laimėjo „Romeogym“ (23-16, 19-12). Po ilgosios pertraukos kiek pailsėję, apibendrinę padarytas klaidas, UAB „Emeko – ETC“ trečiąjį kėlinį laimi ant trijų taškų (16-19). Deja varžovai nesugebėjo sulaikyti puikiai pasirodžiusio Tado Kirdeikio, kuris jų krepšį atakavo įmesdamas 10 iš 14 tritaškių, bei Mato Lukmino, pelnęs 37 taškus. Abu „Romeogym“ žaidėjai kartu sudėjus pelnė savo ekipai 73 taškus. Šeimininkai laimi rungtynes ir toliau tęs kova dėl taurės. 89:71

„Romeogym“ – Tadas Kirdeikis, 36 taškai (3/7 dvitaškiai, 10/14 tritaškiai), Matas Lukminas, 37 taškai (13/17 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/3 baudos metimai) ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

UAB „Emeko – ETC“ – Simonas Gudzinevičius, 20 taškų (4/8 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 3/4 baudos metimai).