Nuotr.:

Gegužės 17 dieną,  Aukštaitijos krepšinio lygoje, rungtynes sužaidė BC „Jūsų Panevėžys“ ir Aukštaitijos KM „Tėveliai“.

Deja svečiams nepavyko įveikti šeimininkų jų namų aikštelėje. BC „Jūsų Panevėžys“ peržengia 100 taškų ribą ir įveikia Aukštaitijos krepšinio mokyklos Tėvelius. 111-46

BC „Jūsų Panevėžys“ – Skirmantas Bubelis, 23 taškai (1/2 dvitaškiai, 7/14 tritaškiai), Paulius Steponavičius, 21 taškų (10/14 dvitaškių, 1/1 baudos metimai) ir surinko 26 naudingumo balus.

Aukštaitijos KM „Tėveliai“ – Mindaugas Yčas (9 taškai ir 10 atkovotų kamuolių), Vitalijus Skara (13 taškų ir 10 atkovotų kamuolių).

Įmonių lygoje, gegužės 20 dieną, UAB „Dujotiekio statyba“ savo jėgas išbandė su Pasvalio SM/PKKSC  komanda.

Jau pirmajame kėlinyje dideliu tašku skirtumu į priekį išsiveržė Pasvalio SM/PKKSC. UAB „Dujotiekio statyba“ nepavyko apginti savo krepšio ir leido varžovams sumesti 21 tašką, o patys įmetė tik 7. Po pirmo kėlinio, rezultatas 7:21

Tačiau UAB „Dujotiekio statyba“ krepšininkai ne iš tų, kurie greitai pasiduoda. Nors į priekį įsiveržti po dviejų kėlinių nepavyko, vis dėlto kėlinį laimėjo. 24-21

Pailsėjusios abi komandos per ilgąją pertrauką, trečiąjį kėlinį kovojo apylygiai. Vis dėlto kėlinį laimi Pasvalio SM/PKKSC  ekipa. 19-20, o rezultatas 50-62

Galiausiai ketvirtame kėlinyje UAB „Dujotiekio statyba“ pritrūko jėgų ir pergalės iškovoti nepavyko. Varžovams pralaimėta ant 20 taškų. 69:89

UAB „Dujotiekio statyba“ – Aurimas Pakštas, 21 taškų (7/11 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/1 baudos metimai) bei 9 rezultatyvūs perdavimai.

Pasvalio SM/PKKSC – Tautvydas Valantonis, 28 taškai (7/9 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 2/2 baudos metimai) ir surinko 33 naudingumo balus.