Nuotr.:

Gegužės 16 dieną, Velžio gimnazijoje, Aukštaitijos krepšinio lygoje „Adorma – Roletai Jums“ taurei laimėti, susirungė KK draugai bei MBP Fortūna krepšininkai.

Pirmasis kėlinys sužaistas rezultatyviai. Abi komandos grėsmingai atakavo viena kitą, buvo akivaizdu, kad įtampa bus išlaikyta iki galo. Po pirmų 10 rungtynių minučių, 17:13 pirmavo „KK draugai“.

Antrojo kėlinio pradžioje „MBP Fortūna“ ekipai žaisti sekėsi gan sunkiai. Vos porą taškų pelnę per 4 minutes, sekančias 6 minutes suradę kuo atsakyti, laimi ne tik kėlinį, tačiau įsiveržia ir į priekį Po dviejų kėlinių, rezultatas 29:31

Po ilgosios pertraukos, nugalėtoja vis dar buvo neaiški. Pirmaudavo tai „MBP Fortūna“ tai KK draugai.  Arši kova nulėmė „MBP Fortūna“ ekipos pergalę. 87:88

„MBP Fortūna“ -  Donatas Kasarauskas, 29 taškai (7/9 dvitaškiai, 4/13 tritaškiai, 3/5 baudos metimai), Mindaugas Vaičikauskas, 22 taškai (3/5dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 4/6 baudos metimai), abu žaidėjai surinko po 32 naudingumo balus.

KK draugai – Darius Kadžionis (17 taškų, 11 atkovotų kamuolių), Tadas Sniceris, 20 taškų (3/6 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 2/4 baudos metimai).