Nuotr.:

Gegužės 15 dieną, Įmonių lygoje „Aukštaitijos mediena“ taurei laimėti, rungtynes tarpusavyje sužaidė UAB „Kalnapilis – Tauro grupė“ ir UAB „Dujotiekio statyba“ komandos.

UAB „Dujotiekio statyba“ krepšininkams pradžia nesiklostė gerai. Pirmojo kėlinio pradžioje, beveik 5 minutes jiems nepavyko pelnyti nei vieno taško. Tadui Kundeliui išprovokavus pražangą ir įmetus visus 3 baudos metimus, pelno savo komandai pirmuosius taškus. Tačiau UAB „Kalnapilis – Tauro grupė“ ekipa su lyg kiekviena minute atitrūkdavo nuo varžovų vis didesniu taškų skirtumu ir neleisdavo priartėti. Pirmąjį kėlinį laimi UAB „Kalnapilis – Tauro grupė“. 24-14

UAB „Dujotiekio statyba“ ir toliau jautė grėsmę iš varžovų ir bandymas išsiveržti į priekį antrajame kėlinyje tapo nesėkmingas. Po Audriaus Žilinsko, Arnoldo Juchnevičiaus, Šarūno Kenešio bei Pauliaus Zdanevičiaus įmestų tritaškių, UAB „Kalnapilis – Tauro grupė“ komanda įgijo 18 taškų pranašumą. 47:29

Po ilgosios pertraukos, žaidimas nesikeitė. Rungtynių lyderiai vis dar buvo UAB „Kalnapilis – Tauro grupė“. Trečiasis kėlinys 19-15, o rungtynių rezultatas 66:44

UAB „Dujotiekio statyba“ ketvirtajame kėlinyje vis dar buvo nepraradusi vilties laimėti šias rungtynes. Nors kėlinį laimėjo ant 9 taškų, to buvo negana. Varžovai pasirodė stipresni ir pergalė keliauja į jų rankas. 80:67

UAB „Kalnapilis – Tauro grupė“ – Šarūnas Sliesoraitis (11 atkovotų kamuolių, 12 taškų), Arnoldas Juchnevičius (5 rezultatyvūs perdavimai, 10 taškų).

UAB „Dujotiekio statyba“ – Valdas Strelčiūnas, 24 taškai (7/9 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/5 baudos metimai) ir 34 naudingumo balai. Tadas Kundelis, 14 taškų (1/2 dvitaškiai, 2/9 tritaškiai, 6/7 baudos metimai).

Tapačią dieną, rungtynės buvo sužaistos ir Aukštaitijos krepšinio lygoje „Adorma – Roletai Jums“ taurei laimėti. BC „Jūsų Panevėžys“ žaidė prieš Aukštaitijos KM tėvelius.

Pirmosios dešimt rungtynių minutės klostėsi šeimininkų naudai.  Svečiai pelnydami tik 13 taškų, pirmą kėlinį pralaimi ant 9 taškų. 22:13

Antrasis kėlinys nesiskyrė nuo pirmojo. Aukštaitijos KM tėveliams sunkiai sekėsi atakuoti varžovų krepšį ir kaip per pirmąjį kėlinį, įmeta vėl 13 taškų, o tuo tarpu BC „Jūsų Panevėžys“ padidino savo persvarą iki 15 taškų. 41:26

Po dviejų kėlinių, abi komandos viena iš kitos sulaukė pasipriešinimo. Kova vyko apylygiai. Trečias kėlinys žaistas taškas į tašką ir tik vienu tašku skirtumu, kėlinį laimi svečiai. 22-23

Aukštaitijos KM tėveliai sužaidę silpniausią kėlinį šiose rungtynėse, pralaimi šeimininkams. 81:59

BC „Jūsų Panevėžys“ – Vaidas Pocius, 30 taškų (10/13 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), surinkęs 48 naudingumo balus ir atkovojęs 11 kamuolių. Artūras Narbutas, 18 taškų (8/10 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/4 baudos metimai).

Aukštaitijos KM tėveliai – Vitalijus Skara, 18 taškų (6/8 dvitaškiai, 2/9 tritaškiai, 0/2 baudos metimai) ir 5 rezultatyvūs perdavimai.