Nuotr.:

Įmonių lygoje „Aukštaitijos Mediena“ taurei laimėti ir Aukštaitijos krepšinio lygoje „Adorma- roletai Jums“ taurei laimėti buvo sužaista po vienerias rungtynes.

Pirmose rungtynėse, įmonių lygoje, tarpusavyje žaidė UAB „Kalnapilis- Tauro grupė“ ir UAB „Emeko-ETC“ ekipos.

Pirmajame kėlinyje, taškų sąskaitą pirmoji atidarė UAB „Emeko-ETC“ komanda. Tačiau pelnus pirmuosius du taškus, tiek šeimininkai tiek svečiai per sekančias tris minutes nepelno nei taško. Prabėgus 5 minutėms, UAB „Kalnapilis- Tauro grupė“ krepšininkui Šarūnui Sliesoraičiui atlikus rezultatyvų perdavimą, Ričardas Čekanavičius pašokus pelno pirmuosius taškus savo komandai. Abi komandos nesėkmingai atakavo vienas kitą, tačiau pasibaigus kėliniui su 12 taškų persvara, priekyje buvo UAB „Emeko-ETC“. 11-23

Tik prasidėjus antrajam kėliniui, UAB „Emeko-ETC“ žaidėjas Andrius Dagys gauna nesportinę pražangą, varžovai nepraleidžia šanso priartėti ir Lukas Buitkus pataiko dvi iš dvi galimas baudos metimus. Neilgai trukus, UAB „Emeko-ETC“ krepšininkas vėl prasižengia ir vėl Lukas Buitkus stoja prie baudos linijos ir šis neprameta nei vienos. Kiek vėliau Lukas pataiko ir iš tritaškių zonos. Luko Buitko puikus pasirodymas leidžia UAB „Kalnapilis- Tauro grupė“ ekipai laimėti antrą kėlinį. 31-25

Po ilgosios pertraukos, į priekį vėl įsiveržė UAB „Emeko-ETC“. Po trečio kėlinio, rezultatas 57:75. Varžovai neketino lengvai atiduoti pergales ir laimi ketvirtą kėlinį. 32-26. Tačiau to nepakako ir UAB „Kalnapilis- Tauro grupė“ pralaimi. 89:101

UAB „Kalnapilis- Tauro grupė“ – Lukas Buitkus, 30 taškų (4/12 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 10/12 baudos metimai), Šarūnas Sliesoraitis (8 rezultatyvūs perdavimai, 10 taškų).

UAB „Emeko-ETC“ – Aurimas Nečionis, 26 taškai (11/13 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), surinkęs 34 naudingumo balus.

Na, o Aukštaitijos lygoje susirungė „PliusMinus“ ir „Romeogym“ komandos. Šį kartą buvo žaidžiama „PliusMinus“ namų aikštelėje.

Abi ekipos rungtynių pirmąsias 5 minutes žaidė lygiai, tačiau puikiai apgynę savo krepšį, „Romeogym“ neleido šeimininkams pelnyti taškų, o tuo tarpu patys po truputį įsibėgėję, taškas po taško atitrūksta nuo „PliusMinus“ vis didesniu taškų skirtumu. Žaisdami tik penkiese, šeimininkams padėtis buvo nepalanki. Pirmąjį kėlinį laimėjo „Romeogym“. 20-12

Antrasis kėlinys staigmenų nepateikė. „PliusMinus“ kone pusę kėlinio pratylėjo, daugelis metimų nesėkmingi, tačiau „PliusMinus“ krepšininkas Remigijus Miklovis savo taikliais metimais stengėsi sumažinti persvarą. Sužaidę silpniau nei per pirmąjį kėlinį, antrąjį kėlinį pralaimi. 18-10

Neturėdami atsarginių žaidėjų, ilgoji pertrauka šeimininkams buvo puiki proga pailsėti ir atgauti jėgas. Supratę savo klaidas, „PliusMinus“ sužaidė lygiavertį trečią kėlinį su „Romeogym“. Tačiau vis dar pirmavo svečiai, turėdami 16 taškų persvarą. 56:40

Šeimininkams nepavyko apginti namų sienų. Varžovai išplečia pergalę rezultatu 83:60

„PliusMinus“ – Remigijus Miklovis, 22 taškai (7/16 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 2/2 baudos metimai) ir 22 naudingumo balai, Donatas Skiotys (15 atkovotų kamuolių, 13 taškų).

„Romeogym“ – Matas Lukminas, 16 taškų (8/12 dvitaškiai), Tadas Kirdeikis, 16 taškų (5/8 dvitaškiai, 2/12 tritaškiai).