Nuotr.:

2019-04-24 dieną, Saulėtekio progimnazijoje „Aukštaitijos Mediena“ taurei laimėti buvo sužaistos rungtynės tarp BC IOCO PACKAGING ir Policijos sporto klubo „Sakalas“ komandų.

Pirmajame kėlinyje, šeimininkams ypač nesisekė pelnyti taškų, ataka po atakos ir svečiai sugebėjo įgyti 13 taškų persvarą. Kėlinys pasibaigė Policijos sporto klubo „Sakalas“ ekipos naudai. 4-17

Per pirmas penkias antro kėlinio minutes svečiai viso labo įmetė tik 3 taškus ir tai leido BC IOCO PACKAGING komandai pasivyti varžovus ir panaikinti taškų deficitą iki 5 taškų.  Tačiau po dviejų kėlinių priekyje vis dar buvo svečių komanda. 25:30

Po ilgosios pertraukos abi komandos žaidė taškas į tašką, nei viena ekipa neketino pasiduoti ir sekančias 20 minučių vyravo įtampa, nugalėtojas buvo neaiškus iki pat rungtynių pabaigos. Po gražios ir atkaklios kovos, šeimininkams pavyko apginti namų tvirtovę ir išplėšė pergalę. 57:53

BC IOCO PACKAGING – Karolis Jakutis (20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių), Martynas Jasulaitis (19 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai).

Policijos sporto klubo „Sakalas“ – Artūras Jurgelionis (23 taškai, 15 atkovotų kamuolių).

Tą patį vakarą, Aukštaitijos sporto projektų taurei laimėti, susirungė „Adorma – roletai Jums“ ir Pasvalio SM/PKKSC.

Po itin nesėkmingo pirmo kėlinio „Adorma – roletai Jums“ krepšininkams, kuomet į varžovų krepšį pavyko įmesti tik 6 taškus, pavyko susiimti ir antrą kėlinį sugebėjo laimėti rezultatu 28-13

Trečias kėlinys sužaistas lygiai 15:15, dviem taškais vis pirmavo Pasvalio SM/PKKSC komanda. Deja šeimininkai nepasipriešino ir pralaimėjo rungtynes. 58:71

„Adorma – roletai Jums“ – Titas Kručas (27 taškai, 12 atkovotų kamuolių).

Pasvalio SM/PKKSC – Donatas Kasarauskas (15 taškų, 12 atkovotų kamuolių), Paulius Rožėnas (12 taškų, 10 atkovotų kamuolių).