Nuotr.:

Pirmadienį įmonių lygoje,  "Aukštaitijos mediena" taurei laimėti, vyko kova tarp „Roquette Amilina“ ir UAB „Kalnapilis – Tauro grupė“ ekipų.

Pirmajame kėlinyje abi komandos sužaidė lygiai. 18:18.

Tačiau kituose, UAB „Kalnapilis – Tauro grupė“ pirmavo ir nepaliko progos išsiveržti į priekį. Po keturių kėlinių, UAB „Kalnapilis – Tauro grupė“ vis dar išlieka lygos lyderiai, antrajame rate nepatirdami nei vieno pralaimėjimo. Varžybos baigėsi rezultatu 72:86

„Roquette Amilina“ – Tomas Grigalius (6/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/7 baudos metimai) pelnęs 22 taškus, Germanas Konkovas ( 9 atkovoti kamuoliai, 13 taškų).

UAB „Kalnapilis – Tauro grupė“ - Arnoldas Juchnevičius (8/10 tritaškiai) 24 taškai, Šarūnas Kenešis (28 naudingumo balai).

Tuo tarpu Aukštaitijos krepšinio lygoje tarpusavyje varžėsi „PliusMinus“ ir „Daviska“ komandos.

Rungtynių pradžia parodė, jog abi komandos nežada nusileisti ir apylygiai kovojo iki paskutinės pirmojo kėlinio sekundės. Vis dėlto dviejų taškų pranašumą įgijo „PliusMinus“ ekipa. 13:11

Tačiau antrajame kėlinyje „Daviska“ visu pajėgumu įsiveržė į priekį ir varžovams leido pelnyti viso labo tik 5 taškus. „Daviska“ įgijo 20 taškų pranašumą ir po dviejų kėlinių rezultatas tapo 18:38

Po ilgosios pertraukos, „PliusMinus“ komandos bandymas pasivyti „Daviska“ buvo nesėkmingas, svečiai tik padidino persvarą iki 22 taškų ir privertė sunerimti „PliusMinus“ krepšininkus.

Deja šeimininkams nepavyko pasipriešinti ir antrą kartą pralaimėjo „Daviska“ komandai. 59:80

„Daviska“ šiuo metu turi 8 pergales bei 6 pralaimėjimus.

„PliusMinus“ – Donatas Stankevičius, pelnęs savo komandai 21 tašką ir surinkęs 16 naudingumo balų bei Mindaugas Gotoveckas (10 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai).

Vakar 04-17 dieną, Aukštaitijos krepšinio lygoje susirungė lentelėje šalia viena kitos esančios komandos "Romeogym" ir "BC Jūsų Panevėžys". Kol ekipos aiškinosi, kuriai atiteks pergalę, daugelis stebėjo Žalgirio kovą su Fenerbahce. Deja vakaras nesėkmingai pasibaigė ir "BC Jūsų Panevėžys" 64:74 ir Žalgiriui.