Nuotr.:

Vakar Įmonių lygoje "Aukštaitijos mediena" taurei laimėti ir Aukštaitijos krepšinio lygoje "Adorma-roletai jums" vyko po vienerias rungtynes, kurios skyrėsi kaip diena ir naktis.

Pirmosiose susitiko dar pralaimėjimo turnyre nepatyrę Pasvalio SM/PKKSC ir visada kovingi Roquette "Amilina".

107-53 nugalėjo Pasvalio SM/PKKSC.

Penkiese susirinkę pasvaliečiai iš karto tvėrė jautį už ragų ir nudūmė į priekį.

Visi kėliniai laimėti triuškinamai 30-6 ; 18-15 ; 32-11 ; 27-21

Verta paminėti, kad Roquette "Amilina" komanda vertėsi net be kelių savo lyderių.

Į įspūdingą pergalę Pasvalio SM/PKKSC vedė nuostabiai sužaidęs ir su trigubu dubliu flirtavęs Arnas Vačikauskas 23 taškai 8 atkovoti kamuoliai ir net 17 rezultatyvių perdavimų.

Pasvalio SM/PKKSC- Donatas Kasarauskas 27 (12 atk.k.) ; Arnas Vačikauskas 23 (8 atk.k. 17 rez.p.) ; Paulius Rožėnas 22 (15 atk.k.)

Roquette "Amilina"- Tomas Grigalius 16 (8 atk.k.) ; Marius Jukšta 12

Vėlesnėje dvikovoje vyko nereali drama ir tik po pratęsimo Aukštaitijos KM "Tėveliai" įveikė "Plius-Minus" krepšininkus 88-80.

Pirmą kėlinį rodos užtikrintai laimėję "Plius-Minus" 19-12 pasijautė patogiai ir grėsmės iš tėvelių pusės nematė.

Antrasis kėlinys 12-11 Aukštaitijos KM "Tėvelių" naudai, tačiau realios grėsmės dar nematyti.

Po vidurio pertraukos "Tėveliai" pradėjo tampyti nervus varžovams, bet kiekvienas spurtas gaudavo atsakymą.

19-18 Aukštaitijos KM "Tėveliai" atlošia dar vieną tašką.

Paskutiniame ketvirtyje vaizdas apsivertė aukštyn kojomis.

Padrikas puolimas ir nedovanotinos klaidos iš "Plius-Minus" atėmė galimybę laimėti jau laimėtas rungtynes.

Paskutinę sekundę įmestas dvitaškis ir turime pratęsimą.

Pratęsime keturiese "Plius-Minus" atstovai neatsilaikė prieš "Tėvelius".

16-8 pratęsime "Tėvelių" naudai ir įspūdinga pergalė.

Aukštaitijos KM "Tėveliai"- Mindaugas Yčas (10 atk.k.) ir Andrius Augustinavičius po 19 ; Ernestas Žilinskas 16 ; Aurelijus Kaminskas 15 ; Antanas Gužauskas 7 (18 atk.k.)

"Plius-Minus"- Donatas Stankevičius 23 (8 atk.k.) ; Remigijus Miklovis 19 (10 atk.k.) ; Mindaugas Gotoveckas 16