Nuotr.:

Vakar, 03.19, Aukštaitijos krepšinio lygoje “Adorma-roletai jums” taurei laimėti pukią formą demonstruojantys “Romeogym” įveikė Aukštaitijos KM “Tėvelius”. 79-54

Visas rungtynes kontroliavę “Romeogym” tyliai ir po truputį didino savo persvarą visus keturis kėlinius, taip neleisdami varžovams nė minutei pagalvoti apie pergalę.

1.  22-12 2. 22-17 3. 22-16 4. 13-9

Aukštaitijos KM “Tėveliai” kartas nuo karto priartėdavo ir priversdavo “Romeogym” sunerimti. Tačiau visos atakos ir spurtai sulaukdavo atsakymo su kaupu.

Romeogym- Mykolas Čiuikinas 21 ; Justinas Gudelis 17 ; Virginijus Kartanas 11 (9 atk.k.)

Aukštaitijos KM “Tėveliai”- Andrius Augustinavičius 14 ; Vitalijus Skara 10 (9 atk.k. 6 rez.p 5 per.k.)