Nuotr.:

Vakar vakare, Aukštaitijos sporto projektų lygose įvyko dvi rungtynės.

Jose siurprizų nebuvo pateikta, bet autsaideriai rado progų patampyti nervus favoritams.

Pirmasis mačas startavo Įmonių lygoje "Aukštaitijos mediena" taurei laimėti, kur susitiko gausiai susirinkusi Roquette "Amilina" prieš vos penkis Policijos sporto klubo "Sakalas" atstovus.

Lentelėje komandos yra viena šalia kitos, bet būtent kiekybė padėjo Roquette "Amilina" vyrams įveikti varžovus rezultatu 81-53.

Pirmame kėlinyje - visiškas Roquette "Amilina" dominavimas. 24-7

Antrasis kėlinys nesiskyrė niekuo nuo pirmojo ir "Sakalas" nerasdamas atsakymo į varžovų atakas klimpo vis giliau. 16-6

Po vidurio pertraukos Policijos sporto klubas "Sakalas" nusprendė nenuleisti rankų ir trečią dešimties minučių atkarpą laimėjo. 22-13

Roquettę "Amiliną" tai privertė pabusti.

Paskutinio kėlinio antroje pusėje likus keturiems "Sakalo" žaidėjams aikštėje "Amilina" tuo pasinaudojo ir užbaigė rungtynes pergalingai ir laimėdami kėlinį. 28-18

Roquette "Amilina"- Giedrius Kreivis 22 ; Tomas Grigalius ir Deividas Kailius po 16 ; Germanas Konkovas 13

Policijos sporto klubas "Sakalas"- Tadas Martinaitis 15 ; Gintautas Vyšniauskas 14 ; Tomas Dabradziejūnas 13 (8 atk.k. 7 rez.p.)

Antra kova vyko Aukštaitijos sporto projektų lygoje "Adorma-roletai jums" taurei laimėti, kur MBP "Fortūna" susitvarkė su "Plius-Minus" komanda. 106-91

Šios rungtynės akivaizdžiai buvo rezultatyvesnės už pirmąsias, bet šiuo tuo panašios.

"Plius-Minus" žaidė be savo pagrindinių centrų, o MBP "Fortūna"  taip pat toli gražu nebuvo pilnos sudėties.

Pirmame kėlinyje netrūko klaidų, kuriomis sėkmingai pasinaudojo MBP "Fortūna" komanda 33-18

Antras ketvirtis jau buvo lygus ir komandos keitėsi sėkmingomis atakomis. 22-19 MBP "Fortūna" naudai.

Trečias kėlinys MBP "Fortūnos" laimėtas vos vienu tašku 23-22.

32-28 "Plius-Minus" laimėjo paskutinį ketvirtį, tačiau niekada visose rungtynėse neradę kuo atsakyti MBP "Fortūnos" toliašaudei artilerijai ir rungtynes pralaimėjo.

MBP "Fortūna"- Donatas Kasarauskas 37 (13 atk.k.) ; Bernardas Simanavičius 27 (10 atk.k) ; Mindaugas Vaičikauskas 17 (8 atk.k. 11 rez.p.)

"Plius-Minus"- Donatas Stankevičius 36 (12 atk.k.) ; Remigijus Miklovis (9 atk.k.) ir Mindaugas Gotoveckas (9 atk.k. 6 per.k.) po 17