Nuotr.:

Vakar ASP rinktinės nariai bei kiti dalyviai ir žiūrovai rinkosi į Velžio areną, kurioje įvyko ASP žvaigždžių diena 2019. Susirinkusiųjų laukė puiki nuotaika, rungtynės, kuriose ASP rinktinė susikovė su broliais latviais, snaiperio konkursas, karavanas, komandinė estafetė bei gausybė kitų atrakcijų.


Po komandų pristatymo sekė Lietuvos Respublikos himnas, kurį gyvai atliko Milda Kavaliauskaitė bei Latvijos nacionalinis himnas, rungtynių kamuolį vyriausiajam rungtynių teisėjui perdavė jaunoji Aukštaitijos krepšinio mokyklos auklėtinė Dorotėja Žėkaitė.

Rungtynės vyko gana banguotai, pradžia buvo gerokai lengvesnė ASP rinktinei, kuri sėkmingai atitrūko, tačiau svečiai iš Latvijos nebuvo nusiteikę lengvai atiduoti pergalės ir rezultatą ne tik išlygino, tačiau ir persvėrė, tad į paskutinįjį ketvirtį komandos žengė esant rezultatui  37-40, priekyje buvo Latvijos atstovai, priminsime, kad buvo žaidžiami 4 kėliniai po 8 minutes nestabdomo laiko.

Rungtynių baigtis sprendėsi paskutiniosiomis sekundėmis, likus žaisti 2 sekundes rezultatas buvo lygus 54-54, tačiau sėkmingai ASP rinktinės suregzta ataka ir šaltakraujiškas Audriaus Žilinsko tritaškis leido mūsų atstovams rungtynes laimėti rezultatu 57-54.

Snaiperio konkursą laimėjo UAB Emeko/ETC komandos atstovas Marius Grabskis, kuris buvo apdovanotas Vytautas mineral SPA įsteigtu prizu - savaitgalis dviems šioje įspūdingoje poilsio oazėje. Karavano rungtyje savo taiklumą įrodė Adorma-roletai Jums komandos narys Domantas Kavaliauskas, metimą iš vidurio pataikė AKM tėvų komandos atstovas Marijus Merkys, kuris taip pat buvo apdovanotas Vytautas Mineral SPA prizu - savaitgaliu dviems, komandinėje estafetėje triumfavo Adorma-roletai Jums komanda.

Renginio dalyvius bei žiūrovus taip pat džiugino žaviosios KK Lietkabelis šokėjos. Šis smagus renginys yra tik vienas iš gausybės mūsų jau organizuotų bei dar planuojamų Aukštaitijos sporto projektų komandoms bei jų sirgaliams. Ačiū renginio rėmėjams, kurie įsteigė puikius prizus Taffel, Dobele, Kalnapilis nealkoholinis, Vytautas mineral SPA, Aone.lt, yerbamate.lt, BC Lietkabelis.

Renginio foto akimirkas galite rasti https://www.facebook.com/valdone.val/media_set?set=a.10214149961483341&type=3


Rodyti komentarus