Nuotr.:
 

Vasario 26 dieną kavinės Gandralizdis VIP salėje susirinko Aukštaitijos sporto projektų organizuojamų įmonių lygos Aukštaitijos mediena taurei laimėti bei Aukštaitijos krepšinio lygos Adorma-roletai Jums taurei laimėti komandos, kurios viena kitai kibo į atlapus. Kova tądien vyko, ne kaip įprasta, krepšinio aikštelėje, o palinkus prie stalų ir sukant galvą bei bandant atsakyti į suktus organizatorių klausimus sporto tema.

Dalyvių būrys buvo tikrai gausus, o geriausiai sekėsi komandoms UAB Kalnapilio-Tauro grupė (3 vieta), AKM tėvų bei Adorma-roletai Jums jungtinei komandai (2 vieta) bei Plius minus ir KK Fortūna jungtinei komandai (1 vieta). Ketvirtoji vieta atiteko komandai Miksas, penktoji - BC Jūsų Panevėžys, šeštoji - Pavadinimas. Renginio metu dalyvių laukė geras laikas ir, aišku, kaip visada - gausus dovanų kraitis.
Žaidėjai išsidalino Taffel, Aone.lt, Orient Bazaar, Kalnapilis-nealkoholinis, Vytautas mineral SPA, Dobele Lietuva bei kavinės Gandralizdis įsteigtus prizus.Protmūšio metu asmeninį prizą atsiėmė ir BC Jūsų Panevėžys komandos atstovas Donatas Šniutė, kuris laimėjo išankstinį konkursą, skelbtą mūsų Facebook paskyroje www.facebook.com/AukstaitijossportoprojektaiPrimename, kad tai tik vienas iš gausybės mūsų Jums dovanojamų renginių, o jau kovo 9 dieną Velžio arenoje laukia įspūdinga ASP ŽVAIGŽDŽIŲ DIENA 2019.


Rodyti komentarus