Nuotr.:

Šį vakarą Velžio gimnazijoje buvo sužaistos dar vienerios Adorma-roletai jums taurei laimėti rungtynės.

Šį sykį lankų stiprumą išbandė MBP “Fortūna” ir Aukštaitijos Km “Tėveliai”.

Sėkmė Šypsojosi MBP “Fortūna” komandai 84-58.

Rungtynės abiejoms komandoms prasidėjo labai nerezultatyviai.

Kėlinį laimėjo šeimininkai 11-7.

Šioks toks prabudimas įvyko antrame kėlinyje ir komandos sugebėjo padvigubinti savo rezultatyvumą 23-16.

Po vidurio pertraukos Aukštaitijos KM “Tėveliai” neleido dar labiau atitolti varžovams ir kėlinį užbaigė lygiu rezultatu 21-21.

Šešiese susirinkusi MBP “Fortūna” galingai užbaigė rungtynes  29-14 ir nebepaleido pergalės iš savo rankų.

MBP “Fortūna”- Mindaugas Vaičikauskas 28 (10 atk. k. ; 8 rez.p.) ; Modestas Ruškys 22 ( 8 atk.k.) ; Kęstutis Jokša 17

Aukštaitijos KM “Tėveliai”- Mindaugas Yčas 21 (15 atk.k.) ; Vitalijus Skara 12 ; Ernestas Žilinskas 10 (5 rez.p.)