Nuotr.:

Panevėžys atšventė savo 515 – ąjį gimtadienį. Tarp gausybės pramogų, koncertų ir kitų linksmybių, Panevėžiečiai mėgavosi ir krepšiniu. Sekmadienį, šalia Panevėžio bendruomenių rūmų, visą dieną aidėjo kamuolių ir pergalių garsai. 3X3 krepšinio turnyras DOBELE taurei laimėti pritraukė aibę krepšinio mėgėjų ir miesto svečių. Kviečiame iš arčiau apžvelgti turnyrą ir sužinoti kaip sekėsi komandoms.

Iš viso, turnyre dalyvavo net 25 komandos. Vyrų grupėje savo jėgas išbandė 11 komandų – „KK ŽVB“, „KMAG Forever“, „BC Jūsų Panevėžys“, „Mamba“, „Romeogym“, „Adorma – AKM“, „Dobele“, „Draugai“, „KK Pamėtom“, „Happy three friends“ ir „Johnis“. Suskirstytos į du pogrupius, visos komandos sužaidė tarpusavyje, o vėliau keliavo į pusfinalius. Lengvai įveikę visus varžovus ir favoritais laikyti „Adorma – AKM“ finale įveikė „KMAG Forever“ komandą, rezultatu 15:8.

U17 grupėje komandų taip pat netrūko – „KK Rajonas“, „KMAG 2“, „Retro“, „Domas ir dar du“ bei „60“. Po grupių etapo, kuriame visos komandos sužaidė tarpusavyje, į pusfinalius iškeliavo 4 komandos. Po atkaklaus ir azarto kupino finalo, čempionais tapo „Retro“ komanda, įveikusi „60“ rezultatu 16:10.

Kita grupė – U14. Dėl čempionų titulo kovojo 3 komandos – „Biržų griaustinis“, „Koks skirtumas“ ir „Utena U14“. Visos komandos tarpusavyje sužaidė po 2 kartus, o nugalėtojais tapo daugiausiai pergalių iškovojusi komanda – svečiai „Utena U14“.

Jauniausioje turnyro grupėje iki 11 metų, varžėsi dar 6 komandos – „Sportuoliai“, „Rožyno Raptors“, „Lietkabeliukas“, „Skrajūnai“, „3K“ ir „Team Lebron“. Stipriausią charakterį ir geriausią meistriškumą parodę „Lietkabeliukai“ finale įveikė „Skrajūnus“, rezultatu 6:5.


Savo taiklumą galėjo išbandyti ir visi norintys krepšinio entuziastai. Prie baudų ir snaiperio rungčių nusidriekė tikra eilė. Geriausiu snaiperiu tapo „Happy three friends“ komandos žaidėjas Mangirdas Milmontas, o prie baudų metimo linijos taikliausiu buvo „Biržų griaustinio“ jaunasis krepšininkas Domantas Undzėnas.

Toks turnyras – tikra šventė tiek krepšininkams, tiek žiūrovams. Džiaugiamės, jog prie turnyro prisidėjo ir tokia gausybė mūsų draugų ir rėmėjų. Vieni didžiausių Baltijos šalyse maisto produktų gamintojai ir pagrindiniai rėmėjai DOBELE padovanojo kiekvienam turnyro dalyviui marškinėlius, trofėjus ir begalę kitų prizų. Prekybos centras „Ryo“ komandoms dovanojo termo puodelius, dovanų čekius, USB laikmenas ir daug kitų suvenyrų. Tam, jog dalyviai galėtų pasistiprinti, „Lays“ vaišino savo naujaisiais ir sveikais traškučiais, o troškulį malšino „Cido“ sultys, „Norte“ mineraliniai ir gaivieji „Enjoy“ gėrimai. „Honey buddies“ nugalėtojams įteikė sveikiausią dovaną – organinį ir patį skaniausią medų. Saldžiausi mūsų draugai „Cukrinė vata“ pasirūpino čempioniškais tortais ant kurių puikavosi AKM logotipas. Dar vieni skanūs rėmėjai „Čili pica“ maitino prizininkus šeimyninėmis picomis, o viešbutis „Romantic“ kvietė čempionus papietauti ir apsilankyti sveikatingumo centre. Tam, jog po turnyro dalyviai galėtų atsipalaiduoti, kino centras „Forum Cinemas“ paruošė kvietimus į filmus. Nebuvo pamiršti ir mūsų mažiausieji krepšininkai. Nuotykių parkas „Orangutanas“ ir laisvalaikio erdvė „GoJump“ kvietė smagiai praleisti laiką kartu, o „Slaptas bunkeris“ įsteigė kvietimus į karo imitaciją, Aonesport.lt pasirūpino sporto papildais.

Turnyro metu sulaukėme ir svečių! Mažuosius krepšininkus ir turnyro žiūrovus linksmino liūtas AKiMas kartu su DOBELE Košiumi. Pažiūrėti rungtynių, nusifotografuoti ir apdovanoti laimėtojus atvyko ir 3 „Lietkabelio“ žaidėjai – Mike Morrison, Paulius Valinskas ir Saulius Kulvietis. Džiugu, jog turėjome galimybę susipažinti su aukščiausio kalibro krepšininkais.

Džiaugiamės, jog turnyras sulaukė tokio gausaus susidomėjimo. Kiekvienose rungtynėse netrūko nei azarto, nei kietų kovų, nei pačių geriausių emocijų. Kviečiame visus ir toliau aktyviai dalyvauti krepšinio pasaulyje, juolab, kad rimtos kovos ir dar daugiau varžybų – visai netrukus!

Turnyro organizatoriaus Remigijaus Kuodžio komentaras:

1. Kaip vertinate turnyrą? Ar išpildėte visus lūkesčius?

Puikiai pavykęs turnyras su pačiomis geriausiomis emocijomis, garsiausiais sirgaliais ir kiečiausiomis kovomis. Lūkesčiai išpildyti su kaupu, viskas pavyko taip kaip ir norėjome ir dar geriau.

2. Sulaukėte svečių ir iš kitų miestų. Ko palinkėsite jiems?

Svečiams linkiu nesustoti tobulėti ir uoliai treniruotis. Tikiuosi, jog kitais metais susitiksime dar stipresni ir kovingesni.

 


Rodyti komentarus