Nuotr.:

Vakar įvyko Aukštaitijos sporto projektų taurės 2017 finalas, kuriame susikibo KKK Mindaugietis bei Adorma-roletai Jums, jau pirmasis kėlinys parodė, kad tai bus tikras finalas, kuriame vyraus nerezultatyvus žaidimas bei gynybinė kova, rezultatas po pirmojo kėlinio 4-6 Adorma-roletai Jums komandos naudai.
Antrajame kėlinyje vaizdas nepasikeitė, nors KKK Mindaugiečio klubą palaikė nesuskaičiuojama daugybė sirgalių, komandai niekaip nepavyko rasti kelių link varžovų krepšio, o antrojo kėlinio rezultatas 7-13 Adorma-roletai Jums komandos naudai.
Trečiasis kėlinys visiškai toks pat, gausybė netaiklių metimų, netinkamų sprendimų bei įtampos, o rezultatas 6-11 Adorma-roletai Jums naudai.
Paskutiniajame kėlinyje tiek viena, tiek kita komandos pasijuto šiek tiek laisviau ir puolime sužaidė rezultatyviausius kėlinius 15-18 šį kėlinį taip pat laimėjo Adorma-roletai Jums, o galutinis rungtynių rezultatas 32-48.
Kas lėmė tokį rezultatą? Puiki gynyba? Rungtynių svarba? Sirgalių spaudimas? Tragiškas pataikymas? Apibendrinat šiuo klausimus - tai puiki pamoka ir patirtis tiek, vienai tiek kitai komandai.