Nuotr.:

Sekmadienį, įspūdingo finalinio renginio metu Panevėžio CIDO arenoje komandos išsidalino galutines vietas šiame sezone. Paguodos rungtynėse kovojo AKM Tėvų bei kviestinė-jungtinė komandos.
Atkakli kova kunkuliavo iki pat rungtynių pabaigos. Nė viename kėlinyje vienai ar kitai komandai atsiplėšti nepavyko ir pagrindinė kova buvo perkelta į rungtynių pabaigą. Pirmąjį kėlinį 3 taškų persvara laimėjo AKM tėvai, tačiau antrąjį, taip pat 3 taškais laimėjo svečiai ir į ilgąją pertrauką komandos žengė esant lygiam rezultatui. Trečiajame kėlinyje - lygybė, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje tiksliau sužaidę svečiai ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 68-65.

AKM Tėvų komandoje daugiausiai taškų pelnė Remigijus Dalinkevičius (14 tšk.) bei Marijus Merkys (14 tšk.)

Svečius į pergalę atvedė sėkmingas Justino Pomeckio žaidimas (31 tšk.)

Antrieji į kovą stojo Gintarinė puta bei Viesulas-UAB Takas, tai buvo bronzinių medalių medžioklė. Pirmasis kėlinys - lygių komandų kova, neapčiuopiamą 1 taško persvarą įgijo Gintarinės puta 14-13. Antrajame kėlinyje jau aiškesnė Gintarinės putos persvara ir jis laimėtas 19-13, į ilgąją pertrauką Viesulas-UAB Takas žengė turėdamas 7 taškų deficitą.
Trečiajame kėlinyje pabudę Viesulo komandos atstovai jį laimėjo net 10 taškų persvara ir su puikia nuotaika žengė į paskutinįjį ketvirtį, tačiau jis nesusiklostė taip sėkmingai, o puikiai puolime sužaidę Gintariečiai laimėjo ketvirtąjį kėlinį bei rungtynes, taip iškovodami gražuolę taurę bei bronzinius medalius ir Viesulo-UAB Tako komandą palikdami su mediniais medaliais.

Viesulo-UAB Tako komandoje rezultatyvumu išsiskyrė Donatas Kasrauskas (26 tšk.)

Gintarinę putą ant trečiojo laiptelio atvedė Donatas Skiotys (24 tšk.) bei Julius Gabrys (17 tšk.)

Trečioji bei svarbiausia dienos kova buvo didysis finalas, kuriame susigrūmė KKK Mindaugietis bei AKM Kolektyvas, rungtynes šiek tiek geriau pradėjo AKM kolektyvo vyrai, tačiau KKK Mindaugietis netruko grįžti į rungtynių ritmą ir prasidėjo lygių komandų kova, kurioje tai viena, tai kita komanda sužaisdavo šiek tiek geriau.
Rungtynių lūžis - trečiasis kėlinys, kuriame kariškiai paleido net kelias taiklias tritaškes bombas, kurios AKM kolektyvą pasiuntė į nokdauną. Tai trečiajame bei ketvirtajame kėliniuose privertė AKM kolektyvą kantriai vytis varžovus, likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos skirtumas buvo akivaizdžiai sumažintas, tačiau kelios AKM kolektyvo klaidos bei puikus kariškių trenerio Žydrūno Valuckio darbas atnešė gražią pergalę KKK Mindaugietis komandai. Čempionai džiaugėsi ne tik įspūdingu trofėjumi, tačiau ir specialiai šiam renginiui kurtu tortu bei medaliais, o visa tai vainikuoja laimėta kelionė visai komandai į Londoną, kur komanda sužais draugiškas rungtynes.

AKM kolektyvo komandoje sėkmingiausiai pasirodė Rokas Rolis (18 tšk.)

KKK Mindaugietis komandą į pergalę atvedė Martynas Gūra (18 tšk.)

Renginio metu žiūrovus džiugino KK Lietkabelis šokėjos, visos komandos buvo įspūdingai pristatytos, o prieš kiekvienas rungtynes atliktas Lietuvos Respublikos himnas, kurį gyvai atliko Austėja Rusteikaitė.

Dalyviai rungėsi ir snaiperio konkurse, kurį, po atkaklios kovos laimėjo AKM kolektyvo komandos narys Rokas Rolis, už nugaros palikęs Viesulo-UAB Tako komandos atstovą Donatą Kasarauską.