Nuotr.:

Aukštaitijos krepšinio lygoje pirmadienį susikibo AKM kolektyvas bei Gintarinė puta. Rungtynėse netrūko kietos bei atkaklios kovos, pirmajame kėlinyje šiek tiek geriau sekėsi AKM kolektyvui, kuris kėlinį laimėjo rezultatu 23-19. Antrajame kėlinyje įsivyravo gynybinis krepšinis ir tiek viena, tiek kita komandos pelnė gerokai mažiau taškų, o ketvirtį laimėjo Gintarinė puta 16-14. Komandos į ilgąją pertrauką iškeliavo esant rezultatui 35-37 AKM kolektyvo naudai.

Trečiajame kėlinyje įvyko lemiamas lūžis, kurio metu kolektyvas pabėgo į priekį, o Gintarinė puta galutinai palūžo ir ketvirtąjį kėlinį tiesiog "atidavė". Galutinis rezultatas 61-83 AKM kolektyvo naudai.

AKM kolektyvo komandoje geriausiai sekėsi Mariui Grabskiui (32 tšk. 33 naud. balai) bei Andriui Ališauskui (26 tšk.)

Gintarinės putos komandą paskui save traukė Julius Gabrys (13 tšk.) bei Donatas Skiotys (11 tšk.)

Antrosiose rungtynėse susitiko Garsas.LT bei KKK Mindaugietis, šių rungtynių kova pavadinti tikrai negalime, tai buvo labiau formalumas. Penkiese susirinkę Garsas.LT jaunuoliai nė iš tolo neprilygo kariškiams.

Jau pirmajame kėlinyje jaunuoliai gavo tikrą šaltą dušą, rezultatas 6-38, o kariškių žaidėjai net neketino sustoti ir toliau bėgo nuo savo varžovų, įjungę aukščiausią pavarą. Antrasis kėlinys baigėsi kariškių pergale 48-17, trečiasis 32-25, o paskutinysis ketvirtis laimėtas 45-10. Bendras rungtynių rezultatas 58-163.

Įdomūs skaičiai:

Kariškiai pelnė net 163 taškus
Domantas Varaškevičius pelnė net 59 taškus ir surinko net 52 naudingumo balus
KKK Mindaugietis metė tik 3 baudų metimus
KKK Mindaugietis iš dviejų taškų zonos krepšį atakavo įspūdingu 75 procentų taiklumu (67/89)