Nuotr.:

KKK Mindaugietis savo namuose priėmė Gintarinės putos komandą, atrodo, buvo galima tikėtis kovos, tačiau jau nuo pirmųjų minučių kariai šovė į priekį ir smaginosi tiek gynyboje tiek puolime. Pirmasis kėlinys laimėtas 36-15, antrasis 35-15 ir į ilgąją pertrauką komandos žengė esant rezultatui 71-30.

Antroji rungtynių pusė nežadėjo jokių permainų ir kariškiai tik didino atotrūkį, rungtynės laimėtos rezultatu 132-64. Įspūdinga, tačiau asmeniniai pasirodymai šiose rungtynėse dar įspūdingesni.

Net 39 Renato Samulionio naudingumo balai bei 10 rezultatyvių perdavimų, 42 Domanto Varaškevičiaus pelnyti taškai, -17 Mindaugo Gotovecko, Gintarinės putos komandos atstovo, naudingumo balų. Visa tai atspindi rungtynių eigą bei galutinį rezultatą, o bendras komandų naudingumo balas skiriasi net 20 kartų - KKK Mindaugietis 139, Gintarinė puta 7. Ar šis pralaimėjimas pabudins pastarąją komandą?

VIDEO apžvalga:

KKK Mindaugietis šios rungtynėse siautėjo Domantas Varaškevičius (42 tšk. 35 naud. balai) bei Renatas Samulionis (27 tšk., 39 naud. balai)

Gintarinės putos komandoje geriausiai sekėsi Donatui Skiočiui (17 tšk.), Julius Gabriui (15 tšk.) bei Vaidui Bružui (12 tšk.)